sonoi 3

Shitet nga: hasani 14 Gsh 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
shes soni lejstejshen 3 shume i rujtur komplet por asht me defekt ndizet dhe menjiher shuket pra e ka nji pike te ftoht ku defekti rregullohet me 15 apo 20 e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim