sony play station 3

Shitet nga: al 15 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sonyplaystation3 slim. Vetem 115euro.Mennje xhostik dhe keto cd Pes2014. Fifa14. Gta4. Need for speed. Moto gp. Teken6. Ka problem me sy nuk po I lexon cd po ndreqet per me shum info ne numrin 049439513 poashtu me kete numer edhe ne viber dhe whatsap. Fotot jane origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim