sony playstation 3

Shitet nga: albin 28 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation 3 versioni i fundit me loja si gta 5 dhe pes 2014 sony eshte ne gjendje te rregullt dhe vjen me nje xhystik dhe me kabllen hdmi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim