sony playstation 3

Shitet nga: albin 03 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes sony playstation 3 versioni i fundit me loja si pes 2014 dhe gta 5 sony vjene 1 xhystik dhe me kabllen hdmi dhe eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim