sony plestation 3

Shitet nga: sony plestation 3 14 Jan 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
shes SONI PLESTATION 3 ne xhendje shum te mir pune po ashtu dhe nga pamja i ruajtur
sony osht me chip dhe me cd ka lorja te instaluara nta . gta 5 . futball dhe shum te tjera . sony vjen me nje gjëstik me tgjilla kabllat tjera.
kontakt vetem ne viber . sepse ne nr personal smun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim