uncharted drake's deception cd per ps3

Shitet nga: elion 08 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
cd uncharted per ps3 eshte loje aventur eshte shume e ruajtur dhe e pa gervishur dhe luhet edhe ne 2d dhe 3d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim