DJ BICA ju argëton me muzikë live dhe DJ për dasma

Shitet nga: bislim 17 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
DJ BICA bejm muzik si pas porosis

jap muzik me si pas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim