DVD

Shitet nga: sevdaim 25 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet dvd si dhe radio te tjera me usb sb qmini i dvd eshte 130 ndersa i radiove eshte 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim