DvD per vetur dhe radio

Shitet nga: albert 01 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
dvd per vetur me nje defekt te vogel te dhemzort
sepse smund me qit ekranin let as smun me fut mrenda let
sepse ju kan hanger dhemzort per ndryshe punon perfekt defekt i voglel
qmimi 75 euro
gjithashtu kam edhe nje panasonik radi me cd
ajo punon perfekt qmimi i saj 30 euro
po nese don mi mar dyjat bojna zbritje pak
per me shum info kontakto ne ket nr 045347636 gjithashtu edhe viber e wacapp
pres blers seriozz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim