Dy mikrofona me vailles. Profosional dhe Perforc..

Shitet nga: visi 04 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes dy mikrofona me vailles dhe mikseta dhe perforcues
Shes edhe dy zvoqnika profosional,shes edhe sende tjera
Per muzik. Shes edhe 4.kasetofona per vetura.
Shikoni fotot. Per me shum na kon ne nr. 044 656 556
045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim