Gigaware 40 217 Docking Speaker System

Shitet nga: Fjolla 07 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Docking station per iPhone, mbush telefonin dhe njekohesisht mundesh ta perdore per radio/mp3/mp4. Ne gjendje shume te mire, testimi eshte bere jashtezakonisht audio i paster, me Bass te forte. Aspak e perdorur. Mundet te lidhet me audio kabel me paisje tjera siq jane , TV, Telefona, PC/laptopa etj. (Kablla e furnizuar).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim