Kasetofon cd aux

Shitet nga: Xxx 06 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes radio per vetur kenwood me cd aux me gjeka komplet si dhe digitron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim