Kontroller per DJ

Shitet nga: Ernest Zeka 04 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
American audio vms4 , ne gjendje shum te mire dhe me program te vetin me lisence . Shitet Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim