MP3 Player INTEX 1Gb

Shitet nga: fisi 27 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Mp3 Player INTEX me kapacitet 1GB Qmimi oshte shum i Volitshum e ka edhe adapterin me mbush si Telefonat mobil dhe USB kabllen per Kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim