Olimpus d 40 dhe zoom H1

Shitet nga: luli 14 Pri 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
ne gjendej te regull h1 e re ne paket
qmimi 100 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim