Shes Aux Cable Adapter per RCD VW

Shitet nga: Paisje Sportive 14 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Aux Cable Adapter per te gjitha llojet e Radiove te VW si
RCD 210, RCD 310, RNS 310, RNS 315, RCD 510, RNS 510, RCD 550, RNS 810 and the RNS 850
VW.Adapteri eshte Origjinal qe mundeni ta lidhni zerimin e Vetures me Telefon per biseda dhe per te ndegjuar muzikë nga Telefoni,Ipadi e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim