Shiten studio SONY si dhe zvuqnika te tjere

Shitet nga: Sony 31 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet studio SONY me cd,kasete, usb (juesbi) mp3, edhe radio.
Shitet lire sepse me vyne te hollat.
Te gjithe besoj e dine cilesine dhe kthjelltesine e zerit te SONY. Qmimi 40 euro.
Gjithashtu shes edhe dy zvuqnika (altoparlant) te jashtem te vogel qe lidhen me telefon ,me mp3 , me cd player, me kompjuter etj. Qmimi 6 euro.
Zvuqnikat e vogel jon ata me ngjyre te bardhe . Shiko videon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim