Shitet mp3 player-i Samsung YP-S5J 4GB

Shitet nga: Adnan Gjota 07 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet mp3 player-i Samsung YP-S5J 4GB

Me te perfshihet kablloja origjinale e cila sherben edhe per mbushje me cfaredo adapteri te zakonshem edhe per transfer te muzikes, fotove dhe txt fajllave. Transferi i fajllave behet me copy-paste.
Kapaciteti: 4GB
Capacitive Touch technology
Vjen pa degjuese.
Ka FM radio.
Pajisja eshte pa kurrefare defekti.
Ka speaker-sa te integrum qe hapen me rreshqitje dhe kane nje cilesi koxha te mire. E pershtatshme per plazhe. Mbushet si cdo telefon tjeter.
Cilesia e muzikes eshte e nivelit superior. Per audiofila te cilet kane deshire qe degjimi i muzikes te behet ne kualitet shume te larte, kjo pajisje do t'ua plotesoje ate deshire. Cilesia dhe lartesia e zerit eshte me e mire dhe me e larte se cilido ipod tjeter.

Eshte shume i ruajtur, punon sikurse diten e pare qe eshte ble.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim