TV.NAVIGACION,DVD Per vetura

Shitet nga: Krenar 13 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes TV NAVIGACION DHE DVD per qfardo lloj veture
keto paisje mund te perdoren per qdo lloj veture
si ne te reja dhe te vjetra
funksionojn jane tri pjes te cilat punojn se bashku me funksionin e vet
keto paisje vine me te gjitha kabllot dhe paisjet per montim
Kto jan 3 paisje set dhe ne nje qmim
Jane firma te njohura
numri i tel
045 548 483
gjithashtu edhe ne VIBER +37745 548 483

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim