USB 3.0 San Disk 64 GB

Shitet nga: Arben 11 Shk 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet USB 64 GB model 3.0 shume e shpejt e ardhur nga Gjermania, shume praktike dhe te perdorshme per ruajtjen e te dhenave nga kompjuteri dhe telefoni celular direkt: Samsung, Htc, Tablete.. etc

Cmimi per cop 39 Euro

Te interesuarit tel. 044 184 739
viber. +37744184739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim