ZOOM HI per inqizime

Shitet nga: luli 14 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
osht ne gjendej te regullt dhe osh i ri ne paket per me shum kerko ne googlr per informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim