shes ose ndeeoj dvd dhe bazukun

Shitet nga: fehmi 17 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes ose ndrroj dvd dhe bazukun dvd punon vetem se shiri qe e shtin mrena dhe del jash nuk po bem nuk kam provu me rregullu kam interesa me hek me ndrrim tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim