specersat te modelit 5,1ch

Shitet nga: specers 5,1 ch 28 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten specersat 5,1 ch te ri ne pako, mdel a4tech dhe i-nix, specersat vin me garancipn dhe te ri, mundem edhe me ba me fatur te rregullt, kom sasi. Qmimj me shumic eshte ma I vokitshem, nje ashtu kom edhe 2,1+1 d
M.th mee radi llus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim