3 studio

Shitet nga: studio 21 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes 3 studio,philips,melektronic,pionier, philipsi mundet me ulidh me dividi,edhe pioneri vetum duhet intergralin me drru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim