2 Perforcuest te ardhur tash nga jasht dhe 2y s..

Shitet nga: Agron 16 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten komplet ose te ndara 044 408 471 049 450 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim