50 pllaka (diska)

Shitet nga: Shpend 28 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten rreth 50 pllaka, diska me kenge te vjetra shqipe angleze turke dhe serbokroate. Jan te rujtne dhe sherbejn per radio te vjeter me diska oldtimer ose edhe per ndonje zbukurim te ndonje lokali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim