Pajisja Audio (Studio)

Shitet nga: Blendi 14 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Studio me Audio proffesionale
Ka zerim te lart mund te perdoret edhe ne darsma pranon qdo lloje CD ose Kasete dhe eshte i ruajtur
Harxhimet jane minimale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim