Panasonic cd stereo system SA-PM27

Shitet nga: Panasonic 13 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Panasonic SA-PM27 e perdorur shume pak, e blere te Gama ne Prishtine rreth 250 euro. Pajisja ka vend per 5 CD. Çmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim