2 PAJAQALLA DHE 1 BUFER

Shitet nga: elvan 12 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES 2 PAJAQLLA DHE 1 BUFERIN SHUM TE MIR TE CILET PO SHIHEN NE FOTO
KETO I KAM PAS TE MONTUARA NE VETUR JAN NGJENDJE SHUM TMIR ,SHUM NUK MARR VESH NE TO VEQ E DI QE GIPEKIN TA PRISHIN .
PER ME SHUM INFO TEL : 045 261 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim