2 box te muzikes.1300w

Shitet nga: labinot 18 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jan te montuara special me derrase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim