2 zmadhues zeri , 1 mikrofon , 1 mikset

Shitet nga: Ardit Ademi 12 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 2 zmadhus zeri me 1 mikrofon dhe nje mikset gjithashtu edhe kabllot deri n3-4 meta qmimin mund ta diskutojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim