2Box te montura ne drras dhe nje i veqant

Shitet nga: leoard 29 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jan te montuara ne drras sony 1300w njëri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim