2y Perforcues

Shitet nga: Agron 08 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Siq shihen ne foto Technics tjetri JVC jan ne gjendje te rregullt JVC ja ka edhe dikitronin prej gjermanis jan te ardhur,
044 408 471 049 450 776 180 euro 2yt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim