4 Zvoqnika

Shitet nga: eeee 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes drrasen e punuar me lekur me 4 zvoqnika . 2 jan sony
2 jan magnat ne gjendje tmir orgjinal
i shes edhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim