AM / FM stereo AM radio kit / DIY CF210SP

Shitet nga: Latif Berisha 08 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
AM / FM stereo AM radio kit / DIY CF210SP

vizito www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=913&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim