AV surround integrated Amplifier

Shitet nga: Isa 09 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Esht shum i rujtun dhe gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim