Akai 630 D

Shitet nga: Luli 01 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Per gjdo informat ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim