Audio system firma boss te ardhura nga USA

Shitet nga: adnani 27 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Audio System per Veture te prodhuesit BOSS te ardhura nga USA

viber:+38649700276

Subwoofer (zmadhues) 1 cope 1200 w
Altoparlante (zvoqnika) 4 cope 600w x 4 2400 w
Converter prej high input to low input 1 cope
Kabllo orgjinale te prodhuesit per instalim komplet te sistemit me mbrojtje

Me poshte gjeni edhe pershkrimin ne gjuhen angelze te seciles pajisje:

Altoparlant
• Brand New 2 Pairs of Boss 6" x 9" 1200 Wat 5-Way Car Speakers
• 600 Watt Max (1200 Watt per Pair)
• Impedance: 4 ohms Each
• 80 oz. Magnet Structure
• 45Hz-20khz Frequency Response
• Poly-Injected Cone with Foam Surround
• 1.25" High-Temperature Aluminum Voice Coil

Buferi
• 10" Dual 4 Ohm Chaos Exxtreme Series Subwoofer
• Power Handling:
o Peak: 1200 watts
o RMS: 600 watts
• Impedance: 4 ohm
• Poly Injection woofer cone
• 2" High temperature Kapton voice coil
• Frequency Response: 35-22,000 Hz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim