BEATS AUDIO | SOLO 2 | KUFJE ORIGJINALE

Shitet nga: beats 29 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera

- NE GJENDJE TE SHKELQYER
- TE PERDORUNA 3 MUAJ
- MODELI 2015 SOLO 2
- AUDIO SUPERIORE
- TEPER TE PERSHTATSHME
- DIZAJN I BUKUR DHE MINIMAL
- NGJYRA E ZEZE
- ME FUTROLLE ORIGJINALE DHE KABLLO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim