BOSE 301 seria 5

Shitet nga: bekim Sot 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
BOSE 301 seria 5 jane te ri, ngjyra e zeze, paketimi i pahapur.

Nuk bej ndrrim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim