Baser per za

Shitet nga: Valmir 18 Dhj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet baseri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim