Baser

Shitet nga: afrim 24 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
KENWOOD orgjinal osht shum i fort 800 watt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim