Basera per muzik

Shitet nga: leutrim 05 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes basera per muzik jane ne gjendje te rregullt per me shum mund te kontaktonin edhe ne viber +37744144988 pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim