Baserin

Shitet nga: Sylejman 13 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes baserin i sapo ardhur prej gjermanie per me shum info kontaktoni ne nr qe shihni ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim