Bass Box Per vetur

Shitet nga: Boxi per Kerr 15 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   79 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
esht ne gjendje te rregullt mund te provohet kontaktoni dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim