Bass KenWood 2 x 1000 viber +386494318017

Shitet nga: x 05 Krr 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Basa shum tfort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim