Bass per kerr

Shitet nga: Erjad 12 Jan 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bass
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim