Bass

Shitet nga: Erjad 15 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bass per kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim