Bass

Shitet nga: Erjad 19 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Basss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim