Bass

Shitet nga: Erjad 08 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bass
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim